Oferowane usługi

Sage

X3

Sage X3 to funkcjonalność umożliwiająca szybsze niż kiedykolwiek wcześniej zarządzanie firmą. Zapewnia niezwykle spójne rozwiązanie do kierowania wszystkimi standardowymi procesami biznesowymi – począwszy od zakupu i produkcji poprzez zarządzanie zapasami, sprzedaż, obsługę klienta, a skończywszy na finansach – w skali krajowej i międzynarodowej. Sage X3 oferuje także dostęp w czasie rzeczywistym do wszystkich kosztów i wydajności operacyjnej, znacznie też przyspiesza proces współpracy i raportowania.


Wyjątkowość narzędzia opiera się na jego łatwości w obsłudze oraz możliwości dopasowania ustawień do indywidualnych procesów, stanowisk i priorytetów. Sage X3, jako rozwiązanie wszechstronne, oferuje usługi w chmurze (w celu zdjęcia z zespołu konieczności konserwacji systemu) lub poprzez zainstalowanie na wybranej infrastrukturze.


Wszystkie integralne funkcje produkcji procesowej, produkcji, zadań dystrybucyjnych i usługowych przystosowują się do niesztampowych regulaminów i procesów w firmie. Oprogramowanie jest łatwo skalowalne i sprawnie akomoduje się do dynamiki zmian potrzeb, tym samym rosnąc wraz z firmą, która otwiera się na nowe rynki i lokalizacje, a zatem – finalnie – ułatwiając zarządzanie globalnym przedsiębiorstwem.

X3 - Moduły systemu

X3 - Zarządzanie finansami

1
Finanse

Sage X3 ma nadzór nad finansami, pracownikami, kosztami i rozliczeniami budżetu, a także zobowiązaniami i środkami trwałymi. Problemu nie stanowią dla programu także przelewy międzypaństwowe oraz pomiędzy spółkami zależnymi a spółką dominującą. Dzięki elastycznej strukturze rachunkowości (prowadzenie wielu ksiąg głównych i planów kont) możliwe jest globalne zarządzanie w czasie rzeczywistym przy jednoczesnym pochyleniu się nad lokalnymi wymogami operacyjnymi.

Kluczowe możliwości:

Funkcjonalność modułu Finanse:

  • księga główna i liczne plany kont,
  • zobowiązania i należności,
  • administrowanie przepływami pieniężnymi,
  • kierowanie rachunkami bankowymi,
  • księgowanie kosztów oraz księgowość analityczna,
  • wydatki
  • budżet i zobowiązania,
  • zarządzanie środkami trwałymi,
  • aplikacje mobilne.

Wybór systemu

Teraz gdy już miałeś przyjemność zapoznania się z naszymi modelami wdrożeniowymi, ale kompletnie nie wiesz, jaki system ERP wybrać dla swojej działaności, przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Możemy już na tym etapie pomóc Ci zawęzić zakres poszukiwać odpowiedniego systemu. Dzisiejszy rynek oferuje szereg rozwiązań dla biznesu, w mnogości których nie jest łatwo się odnaleźć. Dlatego prezentujemy poniżej pakiety, które na podstawie wskazanych przez Ciebie parametrów pozwolą wyznaczyć systemy dedykowane określonym modelom firmy.

Pakiety

Jeżeli nie wiesz jeszcze jakiego rozwiązania potrzebujesz, zapoznaj się z naszymi pakietami.
Poniżej znajdują się 3 sugerowane przez nas pakiety. Każdy z nich ostatecznie zostaje przez nas zoptymalizowany po zapoznaniu się z oczekiwaniami firmy.

Branża firmy
Rozmiar firmy

Wycena oprogramowania

Proponujemy Państwu przeprowadzenie indywidualnej wyceny.
Wybierz jakie moduły będą ci potrzebne i uzyskaj najlepszą cenę pakietu.

Skorzystaj z wyceny