Oferowane usługi

X3 - Moduły systemu

X3 - Obszar roboczy

1
Wydajność

Zapewniając spersonalizowany dostęp do ważnych informacji w ramach danych działów i stanowisk, Sage X3 pomaga zwiększyć użyteczność, efektywność i klarowność swojego rozwiązania do zarządzania działalnością.

Kluczowe możliwości:

Funkcjonalność modułu Wydajność:

  • osobista strona główna, na bazie graficznych map procesów, umożliwia użytkownikowi dostęp do najistotniejszych danych i sugeruje mu podstawowe zadania, typowe dla jego stanowiska,
  • możliwość personalizacji przez użytkownika lub administratora z uwzględnieniem reguł bezpieczeństwa, obowiązujących dla danej roli i użytkownika,
  • wgląd w ważne dane, w tym wewnętrzne dane dynamiczne, statystyki w formie tabeli lub wykresu, kalendarze, menu ulubionych, skróty do zewnętrznych adresów URL, notatki i dokument.

Wybór systemu

Teraz gdy już miałeś przyjemność zapoznania się z naszymi modelami wdrożeniowymi, ale kompletnie nie wiesz, jaki system ERP wybrać dla swojej działaności, przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Możemy już na tym etapie pomóc Ci zawęzić zakres poszukiwać odpowiedniego systemu. Dzisiejszy rynek oferuje szereg rozwiązań dla biznesu, w mnogości których nie jest łatwo się odnaleźć. Dlatego prezentujemy poniżej pakiety, które na podstawie wskazanych przez Ciebie parametrów pozwolą wyznaczyć systemy dedykowane określonym modelom firmy.

Pakiety

Jeżeli nie wiesz jeszcze jakiego rozwiązania potrzebujesz, zapoznaj się z naszymi pakietami.
Poniżej znajdują się 3 sugerowane przez nas pakiety. Każdy z nich ostatecznie zostaje przez nas zoptymalizowany po zapoznaniu się z oczekiwaniami firmy.

Branża firmy
Rozmiar firmy

Wycena oprogramowania

Proponujemy Państwu przeprowadzenie indywidualnej wyceny.
Wybierz jakie moduły będą ci potrzebne i uzyskaj najlepszą cenę pakietu.

Skorzystaj z wyceny