Oferowane usługi

X3 - Moduły systemu

X3 - Obsługa Klienta

1
Zarządzanie działalnością

Zaskocz swoich klientów wyjątkową obsługą. Dzięki pełnej integracji ze sprzedażą, zapasami, zakupami, finansami oraz produkcją użytkownik Sage X3 ma niecodzienną sposobność szczegółowego poznania aktywności klienta – a wszystko to w ramach jednego systemu do zarządzania działalnością. Znając swych klientów tak dobrze, można ich zaskoczyć wyjątkowym rozumieniem ich potrzeb i nienaganną obsługą.

Kluczowe możliwości:

Funkcjonalność modułu Zarządzanie działalnością:

  • zarządzanie umowami,
  • automatyzacja sprzedaży,
  • wsparcie call center dla klientów,
  • zarządzanie gwarancjami i zleceniami serwisowymi,
  • baza wiedzy na temat rozwiązań,
  • kampanie marketingowe.

Wybór systemu

Teraz gdy już miałeś przyjemność zapoznania się z naszymi modelami wdrożeniowymi, ale kompletnie nie wiesz, jaki system ERP wybrać dla swojej działaności, przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Możemy już na tym etapie pomóc Ci zawęzić zakres poszukiwać odpowiedniego systemu. Dzisiejszy rynek oferuje szereg rozwiązań dla biznesu, w mnogości których nie jest łatwo się odnaleźć. Dlatego prezentujemy poniżej pakiety, które na podstawie wskazanych przez Ciebie parametrów pozwolą wyznaczyć systemy dedykowane określonym modelom firmy.

Pakiety

Jeżeli nie wiesz jeszcze jakiego rozwiązania potrzebujesz, zapoznaj się z naszymi pakietami.
Poniżej znajdują się 3 sugerowane przez nas pakiety. Każdy z nich ostatecznie zostaje przez nas zoptymalizowany po zapoznaniu się z oczekiwaniami firmy.

Branża firmy
Rozmiar firmy

Wycena oprogramowania

Proponujemy Państwu przeprowadzenie indywidualnej wyceny.
Wybierz jakie moduły będą ci potrzebne i uzyskaj najlepszą cenę pakietu.

Skorzystaj z wyceny