Oferowane usługi

Symfonia - Moduły systemu

Symfonia - Obieg Dokumentów

1
SOD - Symfonia Obieg Dokumentów

Symfonia Obieg Dokumentów jest kompletnym rozwiązaniem usprawniającym obieg dokumentów, z reguły faktur kosztowych, w organizacji. Oprócz wspominanej głównej funkcji systemu mamy możliwość prowadzenia korespondencji, zarządzania sprawami, prowadzenie delegowania pracowników, prowadzenia e-maila firmowego, zarządzania dokumentami w firmie, ich wiązania we wspólne sprawy, projekty, itp. Zakres dostępnych funkcji uzależniony jest od wykupionego pakietu.

W aplikacji Symfonia Obieg Dokumentów dokonamy nie tylko szybkiego skanowania i OCR, ale także uzyskamy dostęp do indywidualnych widoków przypisanych do poszczególnych ról w procesie akceptacji faktur kosztowych.

W systemie dokonamy szybkiej i profesjonalnej ewidencji korespondencji przychodzącej, wychodzącej i wewnętrznej.

Rozliczanie delegacji wymaga poświęcenia wielu godzin, zarówno przez personel księgowości, jak i pracowników i ich przełożonych. W Symfonia Obieg Dokumentów obsłużymy proces delegacji w prosty, intuicyjny, szybki i przyjazny sposób.

Aplikacja wspiera nowoczesny protokół IMAP, dzięki czemu synchronizujesz pocztę skonfigurowaną dla różnych użytkowników, na różnych urządzeniach, tworzysz oferty oraz inne dokumenty w projektach i wysyłasz je bezpośrednio z systemu.

Dzięki połączeniu terminów z klientami i sprawami nadajesz nowy wymiar swoim planom. Połączenie daty z projektem i klientem sprawia, że wszystkie informacje są spójne i widoczne w innowacyjny sposób.

Symfonia Obieg Dokumentów współpracuje z modułem finansowo-księgowymi Symfonia.

Funkcjonalność modułu SOD - Symfonia Obieg Dokumentów:

  • obsługa procesów faktur zakupowych,
  • obsługa procesów dokumentacji delegacji krajowych i zagranicznych,
  • wygodny i intuicyjny dostęp do wszystkich zawartych umów i aneksów,
  • elektroniczne koszulki na dokumenty i przechowywanie ich w jednym miejscu jako ciąg korespondencji wraz z załącznikami i historią dekretacji i akceptacji,
  • oszczędność czasu szybki dostęp do informacji (umowy, faktury, regulaminy, decyzje) w firmie,
  • Cyfryzacja dokumentów wpływa na oszczędność miejsca na przetrzymywanie dokumentów papierowych.
2
BRO - Biuro Rachunkowe Online

Biuro Rachunkowe Online jest kompletnym środowiskiem przekazywania dokumentów w formie elektronicznej bezpośrednio przez Klientów Biura do Księgowych zajmujących się księgowaniem zdarzeń gospodarczych przedsiębiorstwa.

Mechanizmy wykorzystane w SOD (Symfonia Obieg Dokumentów) są identyczne, więc działania aplikacji jest intuicyjne, proste i skuteczne. System oznaczenia dokumentów i przekazywanych wzajemnie informacji pozwala określić status dokumentu, jego zaksięgowanie i pewność ich pochodzenia.

Wybór systemu

Teraz gdy już miałeś przyjemność zapoznania się z naszymi modelami wdrożeniowymi, ale kompletnie nie wiesz, jaki system ERP wybrać dla swojej działaności, przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Możemy już na tym etapie pomóc Ci zawęzić zakres poszukiwać odpowiedniego systemu. Dzisiejszy rynek oferuje szereg rozwiązań dla biznesu, w mnogości których nie jest łatwo się odnaleźć. Dlatego prezentujemy poniżej pakiety, które na podstawie wskazanych przez Ciebie parametrów pozwolą wyznaczyć systemy dedykowane określonym modelom firmy.

Pakiety

Jeżeli nie wiesz jeszcze jakiego rozwiązania potrzebujesz, zapoznaj się z naszymi pakietami.
Poniżej znajdują się 3 sugerowane przez nas pakiety. Każdy z nich ostatecznie zostaje przez nas zoptymalizowany po zapoznaniu się z oczekiwaniami firmy.

Branża firmy
Rozmiar firmy

Branża

handel

Działalność

handlowa

Zamów

Branża

produkcja

Działalność

produkcyjna

Zamów

Wycena oprogramowania

Proponujemy Państwu przeprowadzenie indywidualnej wyceny.
Wybierz jakie moduły będą ci potrzebne i uzyskaj najlepszą cenę pakietu.

Skorzystaj z wyceny