Oferowane usługi

Symfonia ERP - Moduły systemu

Symfonia ERP - Handel

1
Moduł Handel

Obrót towarowy stanowi główny obszar działania niejednego przedsiębiorstwa. Z pomocą modułu Handel liczyć można na efektywniejszą obsługę i realizację firmowych zamówień. Transparentny stanie się cały proces: począwszy od zakupu, a skończywszy na wydaniu towaru. Rozwiązanie jest na tyle elastyczne, że łatwo je zaadaptować do potrzeb działalności.

Na każdym etapie związanym z obsługą sprzedaży do dyspozycji użytkownika są:

Funkcjonalność modułu Moduł Handel:

  • dedykowane raporty przekazujące kompleksową informację na temat przebiegu procesów,
  • szczegółowe analizy definiujące każdy etap realizacji zamówienia,
  • automatyzacja oraz szablony pomagające przyspieszyć i usprawnić procesy.
  • Z Sage Symfonia ERP Handel użytkownik zyskuje:
  • usprawniającą obsługę sprzedaży automatyzację rutynowych czynności, takich jak: rejestracja zamówienia, rezerwacja czy wydanie towaru,
  • narzędzie do monitorowania, definiowania i koordynowania całego procesu biznesowego za sprawą tworzenia dodatkowych powiązań pomiędzy zamówieniami, fakturami, dokumentami płatności i zleceniami,
  • opcję generowania indywidualnych zestawień i raportów z pomocniczymi kryteriami wyszukiwania przy pomocy definiowania rozbudowanej liczby wymiarów analitycznych dla pracowników, kontrahentów i towarów.

Wybór systemu

Teraz gdy już miałeś przyjemność zapoznania się z naszymi modelami wdrożeniowymi, ale kompletnie nie wiesz, jaki system ERP wybrać dla swojej działaności, przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Możemy już na tym etapie pomóc Ci zawęzić zakres poszukiwać odpowiedniego systemu. Dzisiejszy rynek oferuje szereg rozwiązań dla biznesu, w mnogości których nie jest łatwo się odnaleźć. Dlatego prezentujemy poniżej pakiety, które na podstawie wskazanych przez Ciebie parametrów pozwolą wyznaczyć systemy dedykowane określonym modelom firmy.

Pakiety

Jeżeli nie wiesz jeszcze jakiego rozwiązania potrzebujesz, zapoznaj się z naszymi pakietami.
Poniżej znajdują się 3 sugerowane przez nas pakiety. Każdy z nich ostatecznie zostaje przez nas zoptymalizowany po zapoznaniu się z oczekiwaniami firmy.

Branża firmy
Rozmiar firmy

Wycena oprogramowania

Proponujemy Państwu przeprowadzenie indywidualnej wyceny.
Wybierz jakie moduły będą ci potrzebne i uzyskaj najlepszą cenę pakietu.

Skorzystaj z wyceny