Oferowane usługi

Symfonia ERP - Moduły systemu

Symfonia ERP - Elektroniczne dokumenty

1
e-Box

W związku z rozwojem świata cyfrowego warto wykorzystać udogodnienia, jakie niesie technologia. W ten sposób można z łatwością obniżyć koszty funkcjonowania firmy oraz oszczędzić cenny czas pracowników.
Dzięki używaniu dokumentów w wersji cyfrowej i swobodnemu korzystaniu z operacji elektronicznych niemalże z dnia na dzień da się:
- obniżyć koszty zarządzania dokumentacją,
- usprawnić obsługę płatności i przelewów (płatności elektroniczne),
- łatwo i sprawnie rozliczać e-deklaracje PIT i VAT.
Sage Symfonia ERP e-Box – czyli pakiet rozwiązań wspierających działania elektroniczne – jest gwarantem bezpieczeństwa prawnego na płaszczyźnie operacji elektronicznych. Zapewnia też szybką i skuteczną obsługę e-faktur, e-przelewów i e-deklaracji.
E-Box realnie podniesie poziom bezpieczeństwa w firmie dzięki wdrożeniu wewnętrznego procesu akceptacji przelewów oraz monitorowania historii ich realizacji w systemie. Sprawną i komfortową obsługę transakcji z kontrahentami, pracownikami i urzędami osiągnąć można za sprawą stworzenia i wyeksportowania e-przelewów do banku oraz pobierania wyciągów lub operacji bankowych. Jednocześnie podpisywanie i wysyłanie deklaracji podatkowych PIT i VAT prosto z systemów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych do platformy Ministerstwa Finansów zdecydowanie usprawni pracę, a ryzyko popełnienia błędu zmniejszy niemal do zera.

Sage Symfonia ERP e-Box to:

Funkcjonalność modułu e-Box:

  • bezpieczeństwo prawne na płaszczyźnie działań elektronicznych,
  • zminimalizowanie kosztów związanych z archiwizacją dokumentów,
  • optymalizacja procesów fakturowania elektronicznego,
  • opcja wysyłania e-deklaracji do platformy Ministerstwa Finansów,
  • skrócenie czasu koniecznego do przeprowadzenia operacji elektronicznych na koncie bankowym.

Wybór systemu

Teraz gdy już miałeś przyjemność zapoznania się z naszymi modelami wdrożeniowymi, ale kompletnie nie wiesz, jaki system ERP wybrać dla swojej działaności, przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Możemy już na tym etapie pomóc Ci zawęzić zakres poszukiwać odpowiedniego systemu. Dzisiejszy rynek oferuje szereg rozwiązań dla biznesu, w mnogości których nie jest łatwo się odnaleźć. Dlatego prezentujemy poniżej pakiety, które na podstawie wskazanych przez Ciebie parametrów pozwolą wyznaczyć systemy dedykowane określonym modelom firmy.

Pakiety

Jeżeli nie wiesz jeszcze jakiego rozwiązania potrzebujesz, zapoznaj się z naszymi pakietami.
Poniżej znajdują się 3 sugerowane przez nas pakiety. Każdy z nich ostatecznie zostaje przez nas zoptymalizowany po zapoznaniu się z oczekiwaniami firmy.

Branża firmy
Rozmiar firmy

Wycena oprogramowania

Proponujemy Państwu przeprowadzenie indywidualnej wyceny.
Wybierz jakie moduły będą ci potrzebne i uzyskaj najlepszą cenę pakietu.

Skorzystaj z wyceny