Oferowane usługi

Sage

ERP XL - Moduły systemu

ERP XL - ZOC – Zintegrowana Oferta Comarch

1
Środowisko wokół oprogramowania Comarch

Zintegrowana Oferta Comarch doskonale uzupełnia ofertę systemu klasy ERP. Proponowane funkcjonalności, takie jak: platforma sprzętowa, oprogramowanie bazy danych, systemy operacyjne, ochrona antywirusowa, zostały tak zharmonizowane, by jak najpełniej współdziałać z aplikacjami Comarch, a przez to gwarantować niedoścignioną jakość. Poświadczają to wielokrotnie wykonywane w tym zakresie testy. Comarch ma dziś reputację jednego z najbardziej profesjonalnych i flagowych partnerów wielu poważanych dostawców sprzętu i oprogramowania. Dzięki wieloletniej współpracy i zdobytemu doświadczeniu oraz za sprawą ugruntowanej już pozycji na rynku Comarch może proponować swoim klientom bardzo korzystne warunki handlowe.

2
Serwery

W bogatej ofercie dobrze już znanych, nowoczesnych i wydajnych serwerów dla biznesu znajdują się produkty wiodących, niezawodnych marek, jak IBM/Lenovo, HP, Dell, Fujitsu czy NTT.
Lenovo
Serwery IBM/Lenovo charakteryzują się niezwykle wysoką wydajnością i niezawodnością. Decydując się na zawarcie ich w swej ofercie, Comarch kierował się głównie bezpieczeństwem instalacji. Elastyczne rozwiązania IBM/Lenovo minimalizują ryzyko i koszty przez bardziej produktywne budowanie i użycie bezawaryjnych, ekonomicznych i przede wszystkim energooszczędnych infrastruktur. Bogata oferta ZOC to duży wybór serwerów. Serwery jednoprocesorowe przeznaczone są głównie do małych rozwiązań; serwery dwuprocesorowe zapewniają dużą elastyczność w rozbudowie, natomiast modele czteroprocesorowe cechują się posiadaniem zewnętrznych macierzy dyskowych. Wszystkie serwery łączy niespotykana wydajność, przystępność oraz intuicyjność zarządzania, co gwarantuje stabilność prowadzonego biznesu. Co więcej, dostępne w ofercie serwery (w zależności od modelu) posiadają certyfikat ENERGY STAR®, będący gwarancją innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań technicznych, a tym samym czyniąc produkty konkurencyjnymi i spełniającymi wymagania współczesnych przedsiębiorstw.
Hewlett Packard
W portfolio nie mogło także zabraknąć serwerów firmy HPE. Sprzęt oferowany przez HPE doskonale nadaje się zarówno pod małe, jak i duże instalacje, potrzebujące wysokiej dostępności i niezawodności. Zaprojektowane z myślą o ewentualnej rozbudowie serwery HPE ProLiant ML są obietnicą bezpiecznej i bezawaryjnej pracy oraz stanowią wsparcie w zwiększaniu efektywności i produktywności. Z kolei serwery ProLiant DL zapewniają pełną infrastrukturę, pozwalającą nie tylko realizować cele biznesowe, lecz także rozwijać przedsiębiorstwo. Obydwie rodziny serwerów spełniają zróżnicowane wymogi w zakresie mocy obliczeniowej i są efektywnymi, wydajnymi i elastycznymi rozwiązaniami. Warto dodać, że serwery HPE, posiadające certyfikat ENERGY STAR®, stanowią świetny przykład zaangażowania firmy we wspieranie klientów w ciągłym procesie oszczędzania energii i pieniędzy.
DELL
Dostępne w Zintegrowanej Ofercie Comarch serwery PowerEdge z procesorem Intel® Xeon® nowej generacji dają znakomitą elastyczność i niezawodność, doskonałą efektywność operacyjną i najwyższą wydajność. Dostępne są w postaci platform montowanych w szafach serwerowych oraz obudowach typu tower. Za sprawą modułowej konstrukcji z łatwością można dopasować szeroką gamę opcji do swoich potrzeb. Takie rozwiązanie stanowczo przyspiesza wykonywanie konkretnych zadań i rozwój działalności.
Fujitsu
Serwery Fujitsu dostępne w ramach Zintegrowanej Oferty Comarch i stanowią sprzęt wytrzymały, ekonomiczny oraz niezawodny. Są gwarantem elastyczności, wydajności i zrównoważonych możliwości rozbudowy. Jako że charakteryzują się bardzo małym zużyciem energii i cichą pracą, często osiągają najlepszą w swojej klasie wydajność i efektywność energetyczną. W serwerach tych wykorzystano rozwiązania zdobyte w trakcie 20 lat rozwoju przy minimalnych współczynnikach awarii, kształtujących się poniżej średniej rynkowej, co sprawia, że zapewniają ciągłość pracy i niezwykłą dostępność sprzętu.
NTT System
W ofercie serwerów NTT warto zwrócić uwagę na jednoprocesorowe konfiguracje w niedużej obudowie tower (lub, opcjonalnie, rack) wraz z systemem operacyjnym na pokładzie, które wydają się idealną propozycją dla firm potrzebujących zastąpić komputer PC serwerem z prawdziwego zdarzenia. Dzięki wykorzystaniu najnowszych procesorów serwer zapewnia wystarczającą wydajność przy stosunkowo niewielkiej cenie. Modele dwuprocesorowe zaś dedykowane są małym i średnim firmom, które przy zachowaniu optymalnego stosunku ceny do wydajności wymagają rozwiązań łączących nowoczesną technologię z bezpieczeństwem i niezawodnością.

3
Komputery

Zestawy komputerowe NTT w ofercie ZOC zostały przetestowane pod kątem wydajności i skuteczności pracy z programami Comarch. Wykorzystane komponenty najwyższej klasy oraz starannie dobrana konfiguracja zapewniają wysoki standard użytkowy sprzętu. Dlatego właśnie komputery NTT przeznaczone są dla bardziej wymagających użytkowników potrzebujących zaawansowanych rozwiązań w konkurencyjnej cenie. Warto wspomnieć o uczestnictwie NTT w programie ENERGY STAR®, będącym dowodem na ciągłe wspieranie przez firmę tzw. zielonej technologii.

4
Notebooki

Notebooki Lenovo zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Charakteryzują się przede wszystkim niezawodnością i bezpieczeństwem. Co ważne, zarządzanie nimi w przedsiębiorstwie jest niezwykle wygodne. W ofercie ZOC znajdują się modele popularnych serii X, T oraz L z możliwością poszerzenia o dodatkowe opcje, takie jak rozszerzona gwarancja czy pakiet Office. Te nowocześnie zaprojektowane i bogato wyposażone laptopy, łączące w sobie niezawodność i produktywność, z pewnością będą świetną wizytówką firmy.

5
Silnik bazy danych MSSQL

Współpraca Comarch z firmą Microsoft trwa już wiele lat, czego dowodem jest najwyższy status partnerski – Microsoft Gold Certified Partner. W ramach umowy o współpracy Microsoft Independent Software Vendor Royalty Licence and Distribution Agreement Comarch oferuje swoim klientom oprogramowanie bazy danych na szczególnie atrakcyjnych i konkurencyjnych warunkach cenowych. Dotyczy to przede wszystkim oprogramowania Microsoft SQL Server, a także licencji Windows Remote Desktop Services.

6
Systemy operacyjne

W swojej ofercie Comarch posiada także systemy operacyjne Microsoft Windows Server. Licencje nie tylko są dostępne w licencjonowaniu grupowym MOLP, lecz także dostarczane wraz ze sprzętem w wersji ROK/OEM. Z oprogramowaniem tym można skutecznie i sprawnie pracować z serwerami różnych producentów.

7
Ochrona antywirusowa

ESET to producent jednego z najszybszych i najskuteczniejszych oprogramowań, a przy tym niezwykle prostego w obsłudze. Z ochrony ESET-a każdego dnia korzysta 3,5 miliona Polaków oraz miliony innych użytkowników na całym świecie. W związku z tym, że Comarch posiada najwyższy status partnerski „Partner Platinium” dystrybutora licencji ESET w Polsce – firmy Dagma Sp. z o.o. – oferta skierowana do klientów opiera się ona bardzo korzystnych warunkach zakupu i przedłużania licencji.

8
Urządzenia wspierające systemy sprzedaży

Wszystkie peryferia zostały dokładnie przetestowane i dobrane pod kątem optymalnej współpracy z aplikacjami Comarch. Współpraca z SaldeoSMART SaldeoSMART jest nowoczesną aplikacją online analizującą skanowane dokumenty i automatycznie uzupełniającą informacje z faktury. Dzięki temu wyeksportowanie ich do pliku i import w programie księgowym staje się jeszcze prostsze. Wraz z SaldeoSMART użytkownik może całkowicie wyeliminować błędy, podnieść jakość pracy księgowych oraz zaoszczędzić cenny czas. Aplikacja dostępna jest online, w związku z tym nie wymaga dodatkowych instalacji, inwestycji w sprzęt komputerowy czy drogie serwery. Potrzebny jest jedynie komputer z dostępem do internetu oraz przeglądarka internetowa.

W ramach ZOC do dyspozycji klienta jest szeroki wachlarz urządzeń wspierających systemy sprzedaży

Funkcjonalność modułu Urządzenia wspierające systemy sprzedaży:

  • kolektory danych,
  • drukarki etykiet,
  • drukarki fiskalne,
  • urządzenia POS,
  • smartfony
  • tablety

Wybór systemu

Teraz gdy już miałeś przyjemność zapoznania się z naszymi modelami wdrożeniowymi, ale kompletnie nie wiesz, jaki system ERP wybrać dla swojej działaności, przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Możemy już na tym etapie pomóc Ci zawęzić zakres poszukiwać odpowiedniego systemu. Dzisiejszy rynek oferuje szereg rozwiązań dla biznesu, w mnogości których nie jest łatwo się odnaleźć. Dlatego prezentujemy poniżej pakiety, które na podstawie wskazanych przez Ciebie parametrów pozwolą wyznaczyć systemy dedykowane określonym modelom firmy.

Pakiety

Jeżeli nie wiesz jeszcze jakiego rozwiązania potrzebujesz, zapoznaj się z naszymi pakietami.
Poniżej znajdują się 3 sugerowane przez nas pakiety. Każdy z nich ostatecznie zostaje przez nas zoptymalizowany po zapoznaniu się z oczekiwaniami firmy.

Branża firmy
Rozmiar firmy

Branża

produkcja

Działalność

produkcyjna

Zamów

Wycena oprogramowania

Proponujemy Państwu przeprowadzenie indywidualnej wyceny.
Wybierz jakie moduły będą ci potrzebne i uzyskaj najlepszą cenę pakietu.

Skorzystaj z wyceny