Oferowane usługi

ERP Optima - Moduły systemu

ERP Optima - Rozliczenia i Analizy

1
Kasa/Bank

Kasa/Bank stanowi centralny moduł programu, konieczny do pracy bez względu na wykorzystanie pozostałych modułów. Trafiają do niego wszystkie informacje o płatnościach dotyczących dokumentów zarejestrowanych w innych modułach. Tym sposobem moduł ten gromadzi szczegółowe informacje na temat rozrachunków z kontrahentami oraz dane o ruchu środków pieniężnych w firmie. Dzięki skompletowaniu danych możliwe są nie tylko aktualne analizy wpływów i wydatków, lecz także tworzenie dokładnych prognoz. Elektroniczna wymiana danych z bankiem niesie za sobą wariant wysyłania listy poleceń przelewu do banku, który obsługuje nasz rachunek (i odpowiada rejestrowi bankowemu). Konieczne jest, by bank miał określony format wymiany danych oraz właściwie wypełnione wymagane pola. Użytkownik może wykorzystać któryś z dostępnych formatów w Comarch ERP Optima lub zaproponować własny format wymiany danych z bankiem.

2
Obieg dokumentów

Moduł ten stanowi wsparcie przy archiwizacji dokumentów, a następnie zarządzaniu nimi. Pomagają w tym funkcje przypisania dokumentu do katalogu oraz definiowania procesów obiegu dokumentów. Rozwiązania zastosowane w module dają również możliwość kontroli uprawnień operatorów do dostępu do danych zgromadzonych w katalogach. Uprawnienia tego typu związane są z opcjami dodawania, podglądu, edycji, a także usuwania dokumentów. Przechowywanie dokumentów w systemie w postaci plików nie stanowi problemu. Użytkownik natomiast jest w stanie dowolnie opisać plik, nadać mu status, a także skojarzyć z każdym elementem systemu Comarch ERP Optima czy też innym podmiotem. Może również wyodrębnić dokumenty spośród innych przy pomocy definiowalnych cech, czyli tzw. atrybutów. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie swobodnemu wyszukiwaniu oraz grupowaniu zgodnie z zadanym atrybutem.

3
Analizy Business Intelligence

Nadrzędny cel każdej firmy stanowi uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Analizy BI dla Comarch ERP Optima, dzięki dostarczaniu kompletnej, sprawdzonej informacji na temat stanu firmy na czas, umożliwiają efektywniejsze zarządzanie firmą. W skład systemu wchodzi pakiet ponad 100 predefiniowanych raportów, co daje szansę na sprawne monitorowanie procesów mających miejsce w przedsiębiorstwie. Co więcej, użytkownik może również samodzielne tworzyć i modyfikować istniejące raporty stricte pod aktualne potrzeby informacyjne. Na skuteczniejsze odkrywanie zależności pomiędzy danymi pozwalają liczne formy ich wizualizacji. Mówiąc krótko: Comarch ERP Optima Analizy Business Intelligence to zdecydowanie pełniejszy wgląd w działalność firmy, skrócenie czasu poświęcanego dotąd na podejmowanie decyzji, obniżka kosztów ponoszonych przez przeprowadzane analizy oraz szansa na wnikliwe monitorowanie realizacji planów w danym okresie.

Wybór systemu

Teraz gdy już miałeś przyjemność zapoznania się z naszymi modelami wdrożeniowymi, ale kompletnie nie wiesz, jaki system ERP wybrać dla swojej działaności, przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Możemy już na tym etapie pomóc Ci zawęzić zakres poszukiwać odpowiedniego systemu. Dzisiejszy rynek oferuje szereg rozwiązań dla biznesu, w mnogości których nie jest łatwo się odnaleźć. Dlatego prezentujemy poniżej pakiety, które na podstawie wskazanych przez Ciebie parametrów pozwolą wyznaczyć systemy dedykowane określonym modelom firmy.

Pakiety

Jeżeli nie wiesz jeszcze jakiego rozwiązania potrzebujesz, zapoznaj się z naszymi pakietami.
Poniżej znajdują się 3 sugerowane przez nas pakiety. Każdy z nich ostatecznie zostaje przez nas zoptymalizowany po zapoznaniu się z oczekiwaniami firmy.

Branża firmy
Rozmiar firmy

Branża

handel

Działalność

handlowa

Zamów

Branża

produkcja

Działalność

produkcyjna

Zamów

Wycena oprogramowania

Proponujemy Państwu przeprowadzenie indywidualnej wyceny.
Wybierz jakie moduły będą ci potrzebne i uzyskaj najlepszą cenę pakietu.

Skorzystaj z wyceny