Oferowane usługi

ERP Optima - Moduły systemu

ERP Optima - CRM i Serwis

1
CRM

Enigmatycznie brzmiący termin „CRM” oznacza ogólnie pojęte zarządzanie relacjami z klientami. Program Comarch ERP Optima zapewnia całe spektrum funkcji, które czynią obsługę klienta zdecydowanie łatwiejszą. Moduł CRM pomaga przy rejestracji kontaktów i zadań dotyczących klientów. Przy planowaniu spotkań oraz innych zadań warto skorzystać z Terminarza, który pozwala wyświetlić dane w formie graficznej. Zintegrowana aplikacja Comarch ERP Optima Przypominacz gwarantuje dostęp do przypomnień o nadchodzących terminach. W module CRM użytkownik może także przygotowywać oferty handlowe, generować faktury cykliczne, wysyłać maile i SMS-y. Co więcej, moduł CRM w wersji Plus wzbogacony jest o rozbudowaną funkcję windykacji.

2
Serwis

Moduł Comarch ERP Optima Serwis powstał z myślą o firmach, których podstawową aktywnością jest działalność serwisowa. Daje możliwość rejestracji zdarzeń związanych ze zleceniami serwisowymi. Jako że potrzeby firm w zakresie usług serwisowych wynikają nie tylko z wielkości firmy, lecz także ze specyfiki jej działania – w zależności od wymagań firmy moduł Comarch ERP Optima Serwis pozwala na:

Funkcjonalność modułu Serwis:

  • rejestrowanie wszystkich przyjmowanych w firmie zleceń serwisowych (zarówno zrealizowanych, jak i „w toku”),
  • tworzenie harmonogramu zadań i rejestrowanie wykonanych czynności,
  • katalogowanie historii realizacji napraw (wraz z informacją o czasie trwania) oraz użytych części,
  • wystawienie faktury/paragonu za wykonaną usługę bezpośrednio z poziomu zlecenia,
  • w przypadku zleceń dotyczących wyjazdu do klienta – zarezerwowanie czasu (informacja na ten temat pojawi się w terminarzu operatora).

Wybór systemu

Teraz gdy już miałeś przyjemność zapoznania się z naszymi modelami wdrożeniowymi, ale kompletnie nie wiesz, jaki system ERP wybrać dla swojej działaności, przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Możemy już na tym etapie pomóc Ci zawęzić zakres poszukiwać odpowiedniego systemu. Dzisiejszy rynek oferuje szereg rozwiązań dla biznesu, w mnogości których nie jest łatwo się odnaleźć. Dlatego prezentujemy poniżej pakiety, które na podstawie wskazanych przez Ciebie parametrów pozwolą wyznaczyć systemy dedykowane określonym modelom firmy.

Pakiety

Jeżeli nie wiesz jeszcze jakiego rozwiązania potrzebujesz, zapoznaj się z naszymi pakietami.
Poniżej znajdują się 3 sugerowane przez nas pakiety. Każdy z nich ostatecznie zostaje przez nas zoptymalizowany po zapoznaniu się z oczekiwaniami firmy.

Branża firmy
Rozmiar firmy

Branża

handel

Działalność

handlowa

Zamów

Branża

produkcja

Działalność

produkcyjna

Zamów

Wycena oprogramowania

Proponujemy Państwu przeprowadzenie indywidualnej wyceny.
Wybierz jakie moduły będą ci potrzebne i uzyskaj najlepszą cenę pakietu.

Skorzystaj z wyceny