Oferowane usługi

ERP Optima - Moduły systemu

ERP Optima - Aplikacje mobilne i backup danych

1
Mobile Kierownik Sprzedaży

Comarch ERP Mobile Kierownik Sprzedaży to aplikacja internetowa stworzona głównie z myślą o menadżerach, dyrektorach oraz regionalnych kierownikach sprzedaży. Będzie również przydatna w pracy osób zarządzających flotą samochodów w firmie. Strony aplikacji samoczynnie dostosowują się do rozmiaru ekranu, są klarowne i łatwe w obsłudze na każdym urządzeniu dzięki opracowaniu w oparciu o koncepcję Responsive Web Design.

2
Mobile Sprzedaż

Comarch ERP Mobile Sprzedaż to aplikacja na platformę Android usprawniająca pracę pracowników mobilnych. W ramach aplikacji użytkownik otrzymuje szerokie spektrum funkcjonalności ułatwiających pracę przedstawicieli handlowych. Są to przede wszystkim:

Funkcjonalność modułu Mobile Sprzedaż:

  • dostęp do historii transakcji, płatności oraz kontaktów z klientem,
  • przeprowadzenie transakcji sprzedaży typu preselling (przyjmowanie zamówień i ofert u klienta),
  • dokonanie transakcji sprzedaży typu vanselling (realizacja transakcji sprzedaży u klienta) przy pomocy wystawienia faktur, paragonów albo wydań zewnętrznych z drukowaniem lub fiskalizacją dokumentów,
  • drukowanie dokumentów na mobilnych drukarkach termicznych lub na drukarkach laserowych (z podpisem klienta),
  • przesyłanie plików PDF z wydrukami dokumentów,
  • planowanie oraz realizacja spotkań i kontaktów telefonicznych, w wyniku czego do centrali dostarczony zostaje komplet informacji na temat działań podjętych z klientami,
  • komunikacja z kierownikiem oraz współpracownikami,
  • ewidencja tras przejazdów oraz określanie statusów pracy, jakie wyznaczone zostały przez kierownika,
  • śledzenie własnych zarejestrowanych tras w aplikacji dostępnej na dowolnym urządzeniu przez przeglądarkę.
3
iBard24

Comarch iBard24 – jako wielofunkcyjna usługa, używana do automatycznego generowania kopii zapasowych danych, synchronizacji plików między urządzeniami oraz pracy grupowej na dokumentach – umożliwia stały dostęp do firmowych danych z komputera stacjonarnego, tabletu, smartfonu. Funkcjonalność ta jest osiągalna jako aplikacja stacjonarna, przez przeglądarkę oraz na trzech najważniejszych platformach mobilnych: Android, iOS, Windows Phone. Comarch iBard24 poza zaawansowanymi funkcjami backupu, takimi jak np. backup baz danych (MS SQL, Oracle), posiada także opcje udostępniania większych plików oraz odzyskiwania wcześniejszych wersji dokumentów. W Comarch iBard24 można także swobodnie dzielić konto na kilku użytkowników. Dzięki temu, mając do dyspozycji jedno konto, problemu nie powinno stanowić wykonanie automatycznego backupu danych zlokalizowanych na kliku komputerach. Szczególna wartość programu kryje się w wysokim poziomie bezpieczeństwa przechowywanych danych: poza podwójnym szyfrowaniem dane zostają zlokalizowane w Certyfikowanym Comarch Data Center na terenie Polski.

Wybór systemu

Teraz gdy już miałeś przyjemność zapoznania się z naszymi modelami wdrożeniowymi, ale kompletnie nie wiesz, jaki system ERP wybrać dla swojej działaności, przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Możemy już na tym etapie pomóc Ci zawęzić zakres poszukiwać odpowiedniego systemu. Dzisiejszy rynek oferuje szereg rozwiązań dla biznesu, w mnogości których nie jest łatwo się odnaleźć. Dlatego prezentujemy poniżej pakiety, które na podstawie wskazanych przez Ciebie parametrów pozwolą wyznaczyć systemy dedykowane określonym modelom firmy.

Pakiety

Jeżeli nie wiesz jeszcze jakiego rozwiązania potrzebujesz, zapoznaj się z naszymi pakietami.
Poniżej znajdują się 3 sugerowane przez nas pakiety. Każdy z nich ostatecznie zostaje przez nas zoptymalizowany po zapoznaniu się z oczekiwaniami firmy.

Branża firmy
Rozmiar firmy

Branża

handel

Działalność

handlowa

Zamów

Branża

produkcja

Działalność

produkcyjna

Zamów

Wycena oprogramowania

Proponujemy Państwu przeprowadzenie indywidualnej wyceny.
Wybierz jakie moduły będą ci potrzebne i uzyskaj najlepszą cenę pakietu.

Skorzystaj z wyceny