Oferowane usługi

ERP Altum - Moduły systemu

ERP Altum - Technologia

1
Otwarte środowisko programistyczne

Dzięki zastosowanej technologii Comarch ERP Altum pozwala na kompletne dostosowanie systemu do potrzeb nie tylko branży i firmy, ale również poszczególnych działów i pracowników. Dzięki zastosowaniu mechanizmu TrueAPI możliwe jest elastyczne tworzenie rozszerzeń funkcjonalnych i dodatkowych rozwiązań współpracujących z platformą. TrueAPI pozwala zarówno modyfikować standardowe funkcjonalności, jak i dodawać nowe. Mechanizm zapewnia także łatwą integrację z aplikacjami zewnętrznymi.

2
Elastyczność

Comarch ERP Altum wyróżnia wysoka ergonomia oraz intuicyjny interfejs. Dzięki możliwości personalizacji wyglądu i sposobu zachowania się menu oraz formatek dokumentów, użytkownicy mogą samodzielnie przygotować środowisko pracy najbardziej odpowiadające ich przyzwyczajeniom i oczekiwaniom. Uzyskany w ten sposób komfort pracy przekłada się na jej wyższą efektywność.

3
Najnowsza technologia

Comarch ERP Altum został stworzony z wykorzystaniem technologii Microsoft.NET i serwera bazodanowego Microsoft SQL Server. Dzięki temu jego funkcjonalność może być łatwo dostosowywana i personalizowana pod indywidualne wymagania biznesowe. Potwierdzeniem innowacyjności platformy Comarch ERP Altum są liczne nagrody, jakimi system został wyróżniony: • Uznanie Comarch ERP Altum innowacyjnym produktem w Polsce w 2011 roku, przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk • Nagroda Gartnera – zwycięstwo w kategorii Best Solution Provider Product/Solution podczas konferencji Gartnera „IT Chanel Vision Europe 2008” • Dwukrotne wyróżnienie na targach CeBIT w Hannowerze – Comarch ERP Altum otrzymał tytuł Innovationspreis 2008 i 2009 w kategorii „Najbardziej innowacyjny system klasy ERP” • Nagroda Microsoft – Comarch ERP Altum został zwycięzcą w kategorii ISV/Software Solution podczas konferencji „Microsoft Partner Program Awards 2008” • Opinia o innowacyjności wystawiona przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

4
Omnichannel

W Comarch ERP Altum każdy przedsiębiorca może wybrać optymalny dla swojego profilu firmy zestaw rozwiązań pozwalający uruchomić nowy kanał dystrybucji – bezprowizyjną sprzedaż przez Internet zarówno w segmencie B2C jak i B2B, czy efektywnie wykorzystać aplikacje i urządzenia mobilne. Omnichannel to krok dalej w porównaniu do Multichannel. Sam Multichannel daje klientom możliwość skorzystania z wielu kanałów sprzedaży, ale w modelu „zero-jedynkowym” – kupuję, wymieniam, zwracam albo w sklepie stacjonarnym, albo w sklepie internetowym. Omnichannel natomiast umożliwia korzystanie z wielu kanałów sprzedaży w modelu zintegrowanym – klient kupuje w sklepie internetowym, ale może zareklamować towar przez telefon, natomiast wymienić czy zwrócić w sklepie stacjonarnym itd. Wszystkie dane pochodzące z poszczególnych kanałów sprzedaży oraz te z dodatkowych źródeł (np.: systemy lojalnościowe, media społecznościowe, dane generowane przez beacony) zostają ujednolicone i zintegrowane w centralnej hurtowni danych. Następnie tworzone są modele analityczne pozwalające na: • zaawansowaną analitykę danych • wyliczenie segmentów, analizę koszykową • dostarczenie indywidualnej oferty dla Klienta Wszystkie te dane wykorzystywane są przez narzędzia Business Intelligence służące do tworzenia analiz zachowania klientów, zarówno sklepu stacjonarnego, jak i internetowego.

Wybór systemu

Teraz gdy już miałeś przyjemność zapoznania się z naszymi modelami wdrożeniowymi, ale kompletnie nie wiesz, jaki system ERP wybrać dla swojej działaności, przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Możemy już na tym etapie pomóc Ci zawęzić zakres poszukiwać odpowiedniego systemu. Dzisiejszy rynek oferuje szereg rozwiązań dla biznesu, w mnogości których nie jest łatwo się odnaleźć. Dlatego prezentujemy poniżej pakiety, które na podstawie wskazanych przez Ciebie parametrów pozwolą wyznaczyć systemy dedykowane określonym modelom firmy.

Pakiety

Jeżeli nie wiesz jeszcze jakiego rozwiązania potrzebujesz, zapoznaj się z naszymi pakietami.
Poniżej znajdują się 3 sugerowane przez nas pakiety. Każdy z nich ostatecznie zostaje przez nas zoptymalizowany po zapoznaniu się z oczekiwaniami firmy.

Branża firmy
Rozmiar firmy

Wycena oprogramowania

Proponujemy Państwu przeprowadzenie indywidualnej wyceny.
Wybierz jakie moduły będą ci potrzebne i uzyskaj najlepszą cenę pakietu.

Skorzystaj z wyceny