Oferowane usługi

ERP Altum - Moduły systemu

ERP Altum - Praca mobilna

1
Zarządzanie zespołem sprzedaży

Comarch Mobile Zarządzanie to aplikacja dla dyrektorów i kierowników sprzedaży umożliwiająca sprawne zarządzanie pracownikami mobilnymi na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu poprzez: • szybki sposób planowania, przeplanowywania, potwierdzania i odrzucania spotkań, zadań, kontaktów • podgląd działań wykonanych przez pracowników • możliwość sprawdzenia aktualnego położenia pracowników oraz analizy zarejestrowanych przez nich tras • dodawanie i edytowanie znaczników (statusów pracy), wymaganych do raportowania pracy pracowników • sprawną komunikację z pracownikami oraz możliwość przekazywania pilnych wiadomości • zarządzanie rejonami, pracownikami oraz kontrahentami.

2
Optymalne planowanie tras

Jako kierownik możesz zaplanować swoim pracownikom działania – spotkanie, kontakt, zadanie. Dodatkowo planując spotkanie czy kontakt, wybierając z listy dostępnych ankiet, możesz dodać kwestionariusz ankietowy. Dzięki temu pracownik może podczas spotkania/kontaktu pozyskać ważne informacje. 1. Wprowadź dane spotkania, dodaj kwestionariusz oraz wskaż miejsce rozpoczęcia działania. 2. Wskaż kontrahentów, z którymi powinien spotkać się pracownik. 3. System sam zaplanuje optymalną trasę przejazdu i pokaże ją na mapie.

3
Profesjonalna obsługa Klienta

Sprzedaż to aplikacja dla przedstawicieli handlowych oraz pracowników mobilnych pracujących w terenie. Szeroki wachlarz możliwości umożliwia sprawną realizację działań, m.in. przeprowadzanie transakcji sprzedaży typu vanselling (sprzedaż bezpośrednia) oraz typu preselling (przyjmowanie zamówień, ofert oraz zapytań ofertowych) u klienta przez dostęp do: • pełnej oferty towarowej, wraz ze zdjęciami i opisami • historii transakcji, płatności i kontaktów z klientem • aktualnych warunków handlowych oraz rabatowo-promocyjnych • wydruków: fiskalnych, termicznych, zwykłych (poprzez PDF) • danych raportowych, m.in. bieżąca informacja o transakcjach zrealizowanych w danym dniu. Przedstawiciel handlowy, będąc na spotkaniu z klientem, może w łatwy i wygodny sposób pozyskać informacje nie tylko o charakterze handlowym, przez rejestrowanie zamówienia, oferty sprzedaży czy zapytania ofertowego, ale także informacje rynkowe, dane o kliencie, wartości sprzedażowe itp. poprzez uzupełnienie kwestionariusza ankietowego.

Wybór systemu

Teraz gdy już miałeś przyjemność zapoznania się z naszymi modelami wdrożeniowymi, ale kompletnie nie wiesz, jaki system ERP wybrać dla swojej działaności, przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Możemy już na tym etapie pomóc Ci zawęzić zakres poszukiwać odpowiedniego systemu. Dzisiejszy rynek oferuje szereg rozwiązań dla biznesu, w mnogości których nie jest łatwo się odnaleźć. Dlatego prezentujemy poniżej pakiety, które na podstawie wskazanych przez Ciebie parametrów pozwolą wyznaczyć systemy dedykowane określonym modelom firmy.

Pakiety

Jeżeli nie wiesz jeszcze jakiego rozwiązania potrzebujesz, zapoznaj się z naszymi pakietami.
Poniżej znajdują się 3 sugerowane przez nas pakiety. Każdy z nich ostatecznie zostaje przez nas zoptymalizowany po zapoznaniu się z oczekiwaniami firmy.

Branża firmy
Rozmiar firmy

Wycena oprogramowania

Proponujemy Państwu przeprowadzenie indywidualnej wyceny.
Wybierz jakie moduły będą ci potrzebne i uzyskaj najlepszą cenę pakietu.

Skorzystaj z wyceny