Oferowane usługi

Sage

ERP Altum - Moduły systemu

ERP Altum - BPM

1
Business Process Management

Centralny punkt systemu Comarch ERP Altum stanowi silnik Business Process Management (BPM) – są to wbudowane mechanizmy, które częściowo lub całkowicie automatyzują codzienne procesy w firmie. Silniku BPM, na którym opiera się praca całego systemu, to rozwiązanie stawiające Comarch ERP Altum wysoko ponad innymi tego typu systemami na rynku. BPM służy nie tylko automatyzacji rutynowych procesów typowych dla każdego przedsiębiorstwa, lecz także zadań nieszablonowych, zależnych od specyfiki firmy.

2
Gotowe automatyczne procesy

Przebieg rutynowych działań i procesów biznesowych w wielu firmach wygląda podobnie. W związku z tym Comarch ERP Altum proponuje kilkadziesiąt automatycznych procesów gotowych do użycia i dostępnych bezpośrednio w systemie. Firma może skorzystać z sugerowanych sposobów działania na płaszczyznach takich jak: Handel i Magazyn, Business Intelligence, Finanse i Księgowość, CRM, Wielofirmowość.

3
Tworzenie własnych procesów

Pomimo że wiele firm działa dziś w tej samej branży, ich sposób funkcjonowania znacznie się od siebie różni. Dlatego właśnie indywidualne podejście do każdego przedsiębiorstwa jest obecnie koniecznością. System Comarch, poza standardową listą automatycznych procesów, dysponuje intuicyjnym kreatorem, pozwalającym generować własne procesy BPM. Dzięki edytorowi firma ma szansę tworzenia graficznego modelu procesu, co w perspektywie ułatwi jego analizę, pozwoli wprowadzić potrzebne zmiany oraz odnaleźć i naprawić ewentualne błędy. Wszystko po to, by zautomatyzować nawet najbardziej wymagające procesy, typowe dla danej firmy.

4
Skrzynka zadań

W każdej firmie zachodzą procesy, które wymagają podjęcia decyzji przez człowieka, niemożliwa jest więc pełna automatyzacja. W celu obsłużenia takich procesów system wyposażony został w specjalną skrzynkę zadań. Kiedy użytkownik inicjuje akcję, następuje automatyczna konieczność odpowiedzi ze strony innych osób, które biorą udział w procesie. Zadaniem systemu staje się pilnowanie, żeby wiadomość dotarła do właściwej osoby, a w razie potrzeby – uruchomienie mechanizmu przypomnień lub alertów. Poprzez integrację skrzynki zadań ze skrzynką pocztową BPM zapewnia sprawną komunikację między pracownikami, jak też z dostawcami i odbiorcami.

Wybór systemu

Teraz gdy już miałeś przyjemność zapoznania się z naszymi modelami wdrożeniowymi, ale kompletnie nie wiesz, jaki system ERP wybrać dla swojej działaności, przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Możemy już na tym etapie pomóc Ci zawęzić zakres poszukiwać odpowiedniego systemu. Dzisiejszy rynek oferuje szereg rozwiązań dla biznesu, w mnogości których nie jest łatwo się odnaleźć. Dlatego prezentujemy poniżej pakiety, które na podstawie wskazanych przez Ciebie parametrów pozwolą wyznaczyć systemy dedykowane określonym modelom firmy.

Pakiety

Jeżeli nie wiesz jeszcze jakiego rozwiązania potrzebujesz, zapoznaj się z naszymi pakietami.
Poniżej znajdują się 3 sugerowane przez nas pakiety. Każdy z nich ostatecznie zostaje przez nas zoptymalizowany po zapoznaniu się z oczekiwaniami firmy.

Branża firmy
Rozmiar firmy

Branża

produkcja

Działalność

produkcyjna

Zamów

Wycena oprogramowania

Proponujemy Państwu przeprowadzenie indywidualnej wyceny.
Wybierz jakie moduły będą ci potrzebne i uzyskaj najlepszą cenę pakietu.

Skorzystaj z wyceny