Oferowane usługi

Comarch

ERP Altum

Comarch ERP Altum, czyli pierwsza inteligentna platforma ERP, gwarantująca całościową pomoc we wszystkich najważniejszych procesach biznesowych w średnich i dużych przedsiębiorstwach handlowych oraz usługowych, a także sieciach handlowych, łączy w sobie nowoczesną technologię informatyczną (stworzoną w .Net) z dorobkiem wiedzy i doświadczenia konsultantów i Partnerów Comarch. Platforma nie ma sobie równych głównie dzięki zaawansowanemu silnikowi Business Process Management (BPM), który umożliwia wpisanie w pracę systemu klasy ERP procesów działających w firmie oraz ich automatyzację. To, co wyróżnia platformę, to także integralne narzędzie raportujące Business Intelligence.

Połączenie i współpraca obydwu tych narzędzi czynią z Comarch ERP Altum pioniera wśród inteligentnych rozwiązań klasy ERP. Stwarza to możliwość kierowania strukturą holdingową (czyli obsługiwania wielofirmowości), od jej zdefiniowania, przez automatyzację procesów wymiany dokumentów między instytucjami, aż po budżetowanie i analizę danych konsolidowanych. Dodatkowo Comarch ERP Altum przy współpracy z Comarch Retail niesie najlepsze rozwiązania wspierające obsługę rozproszonej sieci sprzedaży detalicznej z opcją ustalenia trybu pracy (on-line lub off-line). Rozbudowane API oraz elastyczny interfejs sprawiają, że dostosowanie systemu do określonych potrzeb oraz rozszerzanie go o nowe funkcje i obszary biznesowe staje się dużo łatwiejsze. Co więcej, możliwa jest również integracja z rozwiązaniami proponowanymi przez inne firmy.

ERP Altum - Moduły systemu

ERP Altum - Struktura organizacyjna

1
Międzynarodowość

Technologia używana w Comarch ERP Altum daje szansę na całkowite zaadaptowanie systemu do lokalnej specyfiki oraz prawie każdego zagranicznego rynku. Dzięki wykorzystaniu mechanizmu TrueAPI możliwe staje się tworzenie rozszerzeń, modyfikacji systemu, a także konstruowanie całych modułów. System jest na tyle otwarty, że z łatwością dostosowuje się go do wzorów dokumentów, przepisów prawnych czy zasad rachunkowości w danym kraju. Wdrożenia systemu Comarch ERP Altum w różnych krajach gwarantują dostęp do funkcjonalności sprawdzających się przy prowadzeniu działalności gospodarczej m.in. w Niemczech oraz Francji. Zapewnia to skuteczne i przystępne wdrożenie systemu także w firmach o rozbudowanej, wielofirmowej strukturze.

2
Wielofirmowość

Comarch ERP Altum różni się od pozostałych systemów dostępnych na rynku wariantem prowadzenia kilku firm w tym samym systemie. Idea wielofirmowości zasadza się na dwóch założeniach: po pierwsze opcji – centralnego zarządzania wszystkimi przedsiębiorstwami w ramach holdingu, po drugie – prowadzenia każdej z nich osobno. Struktura wielofirmowości w Comarch ERP Altum zakłada, że w powiązanych ze sobą przedsiębiorstwach (tzw. hodlingu) dominująca pozycja należy do jednego z nich, pozostałe zaś są mu podporządkowane. W Comarch ERP Altum zadaniem firmy nadrzędnej może być kierowanie działalnością operacyjną lub tylko pełnienie funkcji centralnego administratora reszty podmiotów holdingu. Jeśli chodzi o model osobnych firm, istnieje możliwość prowadzenia każdej firmy autonomicznie w jednym systemie. Użycie takiego modelu nie stanowi problemu z uwagi na oddzielenie od siebie danych związanych z konkretnymi obszarami działania przedsiębiorstw: finansów, księgowości, sprzedaży, logistyki, CRM.

Wybór systemu

Teraz gdy już miałeś przyjemność zapoznania się z naszymi modelami wdrożeniowymi, ale kompletnie nie wiesz, jaki system ERP wybrać dla swojej działaności, przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Możemy już na tym etapie pomóc Ci zawęzić zakres poszukiwać odpowiedniego systemu. Dzisiejszy rynek oferuje szereg rozwiązań dla biznesu, w mnogości których nie jest łatwo się odnaleźć. Dlatego prezentujemy poniżej pakiety, które na podstawie wskazanych przez Ciebie parametrów pozwolą wyznaczyć systemy dedykowane określonym modelom firmy.

Pakiety

Jeżeli nie wiesz jeszcze jakiego rozwiązania potrzebujesz, zapoznaj się z naszymi pakietami.
Poniżej znajdują się 3 sugerowane przez nas pakiety. Każdy z nich ostatecznie zostaje przez nas zoptymalizowany po zapoznaniu się z oczekiwaniami firmy.

Branża firmy
Rozmiar firmy

Branża

handel

Działalność

handlowa

Zamów

Branża

produkcja

Działalność

produkcyjna

Zamów

Wycena oprogramowania

Proponujemy Państwu przeprowadzenie indywidualnej wyceny.
Wybierz jakie moduły będą ci potrzebne i uzyskaj najlepszą cenę pakietu.

Skorzystaj z wyceny